Candidats i candidates de la CUP Crida Consituent

Resultats de les primàries

1. ANTONIO BAÑOS BONCOMPAIN
2. ANNA GABRIEL SABATÉ
3. JOSEP MANEL BUSQUETA FRANCO
4. GABRIELA SERRA FREDIANI
5. ALBERT BOTRAN PAHISSA
6. EULÀLIA REGUANT I CURA
7. JULIÀ DE JÒDAR MUÑOZ
8. MIREIA VEHÍ CANTENYS
9. JOAN GARRIGA QUADRES "NANA"
10. PILAR CASTILLEJO MEDINA

1. BENET SALELLAS i VILAR
2. MARTA BALL-LLOSERA i FONT
3. JORDI NAVARRO i MORERA
4. ELISABET PUNSET i PAGÈS
5. ANTONI RICO i GARCIA

1. SERGI SALADIÉ GIL
2. MARIA MESTRE MONTSERRAT
3. JAIME RODRIGUEZ CALERO
4. LURDES QUINTERO GALLEGO
5. ERNEST MONTSERRAT MALAGARRIGA

 1. RAMON USALL I SANTA
2. MIREIA BOYA BUSQUET
3. JOSEP ANTONI VILALTA COLETES
4. CLARA BARBAL MORTÉS
5. FERRAN DALMAU VILELLA

  • Votació

    Els militants de les organitzacions que donen suport a la candidatura i hagin fet arribar el cens a l'organització rebran un correu electrònic amb un enllaç per votar telemàticament.

  • Candidats i Candidates

    Les eleccions primàries hauran d'escollir les deu persones que encapçalaran la llista de la circumscripció de Barcelona i les cinc que encapçalaran les llistes de Girona, Lleida i Tarragona.

  • Punts de votació

    Cal inscriure's presencialment als locals habilitats entre els dies 14 i 20 de juliol; o bé inscriure's a través del formulari de la pàgina web i votar, forçosament, de forma presencial el dia 26 de juliol.

CANDIDATES I CANDIDATS

Les eleccions primàries hauran d'escollir les deu persones que encapçalaran la llista de la circumscripció de Barcelona i les cinc que encapçalaran les llistes de Girona, Lleida i Tarragona.

  1. 1
    CANDIDATS I CANDIDATES DE BARCELONA

    Podeu consultar la llista completa i les presentacions aquí

    Antonio Baños
    Anna Gabriel
    Josep Manel Busqueta
    Gabriela Serra
    Albert Botran
    Esther del Alcázar
    Núria Campanera
    Pilar Castillejo
    Maria Corrales
    Anna Gabaldà
    Joan Garriga (Nana)
    Candi Gonzàlez
    Julià de Jòdar
    Nil Puigivila
    Eulàlia Reguant
    Carles Riera
    Ester Rocabayera
    Xavier Safont-Tria
    Lluc Pelàez Vinyes
    Mireia Vehí

  2. 2
    CANDIDATES I CANDIDATS DE GIRONA

    Podeu consultar la llista completa i les presentacions aquí

    Marta Ball-Llosera i Font
    Miquel Blanch i Solé
    Elisabet Punset i Pagès
    Antoni Rico i Garcia
    Benet Salellas i Vilar
    Eloi Sànchez Vilamitjana
    Marc August Muntanya Masana
    Jordi Navarro i Morera
    Ramon Muñoz i Salló

  3. 3
    CANDIDATS I CANDIDATES DE TARRAGONA

    Podeu consultar la llista completa i les presentacions aquí

    Mar Joanpere
    Maria Mestre
    Ernest Montserrat
    Lourdes Quintero
    Sergi Saladié
    Ruth Sunyol

  4. 4
    CANDIDATES I CANDIDATS DE LLEIDA

    Podeu consultar la llista completa i les presentacions aquí

    Clara Barbal
    Mireia Boya Busqueta
    Ferran Dalmau
    Marta Pomés
    Jordi Querol
    Laia Sera i Felip
    Ramon Usall
    Josep Antoni Vilalta i Coletes